FK Protivín “A” : FK Lažiště

V Protivíně byl k vidění velmi dobrý a vyrovnaný zápas nadprůměrné úrovně. Zasloužily se o to oba týmy, které se snažily hrát ofenzivně. Domácí se snažili hrát kombinačně, hosté dlouhými nákopy hledali rychlé nabíhající krajní záložníky nebo vysoké hrotové hráče. A ti dělali obraně domácích starosti, zejména na začátku utkání. Protivínští vedli ve 25. minutě 2:0, a ještě třikrát „vyprášili betony“ z výborných šancí v brance za zraněného gólmana Lažiště zaskakujícího obránce Jaroslava Rauschera. Skóre otevřel Bečvář a z úhlu zvyšoval Říha. Hosté před poločasem snížili výborně hrajícím Bízkem a hned v úvodu toho druhého vyrovnali D. Sedláčkem. Hra se pak, jako ostatně celý zápas, přelévala z jedné poloviny na druhou. Domácí si však v poslední čtvrthodině dokázali vytvořit převahu, kterou zúročili Jaromírem Vorlem v 81.min., když obstřelil zeď z trestného kopu 20 metrů. Ale to předtím osamocený Hrbek netrefil hlavou z malého vápna. Dvě minuty před závěrem byl za ruku mimo šestnáctku vyloučen brankář Jar. Rauscher a do branky se postavil Hrbek. Vítězství Protivína bylo vybojované, měl více šancí, ale nebyl tolik produktivní jako soupeř, který z 5 střel na branku dal 2 góly. A oba hlavou.

Datum Čas Liga Sezóna
7. 9. 2019 15:00 Krajský přebor 2019/2020