Sokol Želeč : FK Protivín “A”

Želeč hostila Protivín a kvalita zápas odpovídala postavení dvou týmů ze spodku tabulky. Většina zápasu se odehrávala mezi vápny bez výrazných příležitostí. První gól padl po nešťastné teči do vlastní branky Protivína. I druhý poločas začal víceméně bojem o střed hřiště. Ojedinělou šanci ke skórování měl domácí Brůžek v 55. minutě, ale „samostatný nájezd” neproměnil a ani následnou dorážku. Naopak Protivínští skórovali po penaltě za ruku ve vápně domácího mužstva. Blažek sice pokutový kop vyrazil, ale napodruhé už byl Zbyněk Vorel přesný. Za devět minut dokázal skórovat i jeho bratr Jaromír Vorel a Protivín šel do vedení 2:1. Následný dvacetiminutový tlak domácích k vyrovnání nevedl a tak si Protivín odvezl ze želečského hřiště tři body.

Datum Čas Liga Sezóna
23. 3. 2019 15:00 Krajský přebor 2018/2019