TJ Blatná : FK Protivín “A”

Zápas byl od samého začátku v jasné režii, hostí. Již ve 3. minutě unikl Nedvěd po levé straně, přízemní ořihrávkou hledal J.Vorla, ten se dostal do úhlu, tak přihrál nabíhajícímu Kasíkovi a ten nekompromisně zavěsil. Ve 36. minutě opět J. Vorel hledal Kasíka, tomu střelu obránci zblokovali a při zpětné přihrávce byl faulován - penalta. J.Vorel ji bezpečně proměnil - 2:0. Celý poločas se na branku soupeře valily útoky protivínských hráčů, ale buď chybělo pár centimetrů nebo přesnější finální nahrávka. Pár velkých šancí hosté neproměnili a v závěru mohl přijít trest, kdy se z jediného nebezpečného útoku domácích řítil Křivanec sám na Hanuse, ale střela šla 20 cm vedle. Protivín měl velmi dobrý nástup i do druhého poločasu, Nedvěd se v 51. minutě opět rozběhl po levé straně, domácí zase čekali přihrávku ale tentokrát to vzal na sebe, prošel a přehodil vybíhajícího gólmana - 0:3. Gól hosty uklidnil a ovládali hru. V 75 minutě, po další rychlé akci tentokrát zprava, se dostal do náběhu Dan Ion a konečně protrhl střeleckou smůlu v mistrovských zápasech - 0:4. Pak hosté zvolnili a hru bezpečně kontrolovali. Už přestali být hladoví a tak už žádný gól nepadl. Po velmi dobré hře přišlo zasloužené vítězství. Nejlepším hráčem hostů Nedvěd.