Přípravka ml. II (U8 r.2011 a mladší)

Celoroční nábor

Pokud máte doma kluka nebo holku, které baví sport a hlavně fotbal, máte možnost jim splnit sen, kterým je pro mnohé z nich zahrát si v opravdovém klubu opravdový zápas. Tuto šanci dává všem chlapcům narozeným v roce 2011-2012 a dívkám narozeným v letech 2010-2012 fotbalový klub Protivín, který pořádá celoroční nábor.

Bližší informace: Tomáš Kropáček +420736634032 tomaskropacek47@gmail.com

Hrajeme si pro budoucnost

Drazí dospělí, máme velkou radost, že jste se na nás dnes přišli podívat. Dnes je náš den, kdy chceme ukázat, co všechno jsme se v tréninku naučily. Každý z nás chce vyhrát, ale i kdyby se nám to dnes nepovedlo, nic se přeci neděje.Pro nás je hlavní prožitek a radost ze hry. Nechte nás prosím hrát, je to naše utkání, naše hra a i chyba, kterou uděláme, nás může naučit něco nového. Povzbuzujte,fanděte,ale prosíme Vás, neraďte a nekritizujte.

Děkujeme!

VAŠE DĚTI

Rozpis zápasů 2018/2019 (přípravka ml. II)

DatumDomácíČas/VýsledekHostéČlánek